Kabin İçi Eğlence Sistemleri

Kablosuz IFE 

Yolcuların kişisel elektronik cihazları (laptop, akıllı telefonlar, tabletler) ile uçuş esnasında kablosuz ağ üzerinden film, müzik, uçuş bilgileri, uçuş haritası, elektronik yayınlar, günlük haberler gibi içeriklere erişebildikleri bir üründür. HAVELSAN – THY teknik ortaklığı ile Türkiye’de ilk kez yolcu uçakları için Avrupa Havacılık Emniyeti Ajansı (EASA) onaylı bir Kabin İçi Eğlence Sistemi geliştirilmiştir. Hollywood’un en önemli film stüdyolarından “Digital Rights Management (DRM)” onayı da alınmıştır. 

Koltuk Arkası Ekranı IFEYolcuların Film, Müzik, Uçuş Bilgileri, Uçuş Haritası, Elektronik Yayınlar, Günlük Haberler, Oyunlar gibi içeriklere Koltuk Arkasına entegre edilen ekranlar üzerinden erişebildikleri bir üründür.

Tablet Tabanlı IFEYolcuların Film, Müzik, Elektronik Yayınlar, Oyunlar gibi içeriklere Havayolu tarafından kendilerine dağıtılan Tabletler ile erişebildikleri bir sistemdir. Uçakla entegrasyonu olmadığı için de herhangi bir sertifikasyon onayı gerektirmemektir. Bu da özellikle "Low-Cost" hava yolları ve İş Jetleri için avantajlı bir çözüm sağlamaktadır. Diğer yandan havayollarının özellikle Business Class yolcu memnuniyetini yükseltmek için tercih ettiği bir üründür. Hollywood’un en önemli film stüdyolarından "Digital Rights Management (DRM)" onayı da alınmıştır.

Kayıt: 14.1.2017
Güncelleme:4.1.2018