2. Teknoloji Paneli'nde Gündem: "Savaş Sistemleri ve Simülasyon Teknolojileri"

HAVELSAN Ar-Ge ve Teknoloji Direktörlüğü, geleneksel hale getirmeyi amaçladığı Teknoloji Panellerinin ikincisini Haymana’da gerçekleştirdi. 19-20 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen buluşma Ar-Ge ve Teknoloji Direktörlüğü personelimizin ev sahipliğinde teknik ekipleri bir araya getirmeyi ve sinerji yaratmayı hedefliyor.

Panelde konuşma yapan KKSS Genel Müdür Yardımcısı Serdar Müldür, bu tarz panellerin teknolojik anlamda bilgi paylaşımı, çalışanlar arasında kaynaşma, ortak çözümler üretme ve karşılıklı fikir alışverişi açısından önemli olduğunu dile getirdi.

 “Savaş Sistemleri ve Simülasyon Teknolojileri” temasıyla 130’un üzerinde çalışma arkadaşımızın katıldığı panelde; teknolojik varlıkların yeniden kullanılabilirliğini artırmak ve birlikte çalışma kültürünü geliştirmek amaçlanıyor.  İki gün süren panel kapsamında 3 oturumda gerçekleştirilen 18 sunum ile aynı zamanda teknoloji yönetimini verimli bir şekilde gerçekleştirmek için yapılabilecekler de masaya yatırıldı. Uzman HAVELSAN mühendislerinin sunumlarıyla teknik bölümler arası bilgi paylaşımına olanak sağlayan panelde Ankara ve İstanbul yerleşkelerinde görev yapan ekipler de bir araya geldi. HAVELSAN’ın farklı yerleşkelerinde ve farklı uzmanlık alanlarında ortak geliştirilebilecek/kullanılabilecek modüller ve fonksiyonel ürünlerin tespit edilmesi ile panel sonlandırıldı. Başarılı bir panel geçirdiklerini belirten personelimiz, bu tür panellerin devamını beklediklerini ifade ettiler.

Kayıt: 22.3.2016
Güncelleme:5.9.2016