3. Uluslararası Yönetim Bilişim Konferansı'nda HAVELSAN İmzası

HAVELSAN Genel Müdürü Ahmet Hamdi Atalay, HAVELSAN’ın destekleriyle düzenlenen 3’üncü Uluslararası Yönetim Bilişim Konferansında açılış konuşmasıyla yer aldı.

3’üncü Uluslararası Yönetim Bilişim Konferansı HAVELSAN’ın desteği ile İzmir 9 Eylül Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. “Akıllı Teknoloji, Akıllı Yönetim” Teması ile düzenlenen konferansa katılan HAVELSAN Genel Müdürü Atalay, günlük hayatımızı teknoloji yoğun ve teknolojiye bağımlı yaşamaya başladığımızı vurgulayarak “Akıllı Devlet’, ‘Akıllı Şehirler’, ‘Nesnelerin İnterneti’ gibi kavramlar hayatımıza girmiş bulunuyor, günlük hayatımız bu yeni duruma uygun bir değişim süreci yaşıyor. Daha önce günler alan iş ve işlemler, geliştirilen akıllı sistemler sayesinde daha kısa sürede, daha güvenli, daha etkin bir şekilde çözümlenebiliyor” dedi.

HAVELSAN’ın referans projeleri ve faaliyet alanlarını anlatan Atalay, “HAVELSAN’lılar olarak her zaman “Akıllı Teknolojiler, Entegre Çözümler” söylemimizle günlük hayatımıza dokunan her alanda birbiri ile bütünleşik, güvenilir ve milli çözümleri halkımızın hizmetine sunuyoruz ve sunmaya devam edeceğiz. HAVELSAN olarak ülkemizin tüm kaynaklarını verimli kullanmak adına üniversite ve sanayi işbirliğinin önemine çok fazla inanıyor, bu konudaki tüm çalışmaları, etkinlikleri ve değerli akademisyenlerimizi destekliyoruz” dedi.
3’üncü Uluslararası Yönetim Bilişim Sistemleri Kongresi’nin gerek akademik dünyaya gerekse sanayiye çok büyük katkılar sağlayacağına inandığının altını çizen HAVELSAN Genel Müdürü, konferansın başarı ile tamamlanması yönündeki temennilerini de iletti.

Açılış konuşmasının ardından 9 Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Vahap Tecim, HAVELSAN Genel Müdürü Atalay'a katılımlarından dolayı plaket verdi.

Kayıt: 6.10.2016
Güncelleme:20.1.2017