HAVELSAN’da Kadınlar İş Başında!

Capital Dergisi tarafından iş yaşamında kadın istihdamının önemine dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen ve Türkiye’nin ‘Kadın Dostu Şirketleri’ni ortaya çıkaran 2015 Yılı Kadın Dostu Şirketler Araştırması’nın sonuçları açıklandı.

Türk iş dünyasında kadının iş gücüne katılımını ve üst düzey yönetim pozisyonlarına gelmesini desteklemek için bu yıl 4’üncü kez ” Kadın Dostu Şirketler” araştırmasında HAVELSAN 82’inci oldu. Geçtiğimiz yıl Kadın Yönetici Dostu ilk yüz şirket sıralamasında 93. sırada yer alan HAVELSAN, bu yıl sırasını 11 basamak yükseltmiş oldu.

HAVELSAN İnsan Kaynakları Direktörü Fulya Erman Gürses, “Zirvedeki kadınları HAVELSAN bünyesinde barındırmak bizim için gurur verici. HAVELSAN olarak şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da; yeniliklere açık, analitik düşünen, pes etmeyen ve her zaman daha ileri gitmek için çaba sarf eden kadın yönetici istihdamına önem vereceğimizi vurgulamak isterim. Bir kadın yönetici olarak bu duruma örnek teşkil etmek benim için de mutluluk verici” dedi.

Kayıt: 2.11.2016
Güncelleme:20.1.2017