SAP Forum’da HAVELSAN’a Yoğun İlgi

Forumda “Dijital Vatandaşlık” ve “Dijital Türkiye” kavramları değerlendirildi, ülkemizden ve dünyadan başarılı teknoloji dönüşüm projeleri paylaşıldı. Etkinlik kapsamında, birçoğunda HAVELSAN’ın imzası bulunan e-devlet, akıllı şehirler büyük veri yönetimi, kurumsal uygulamalar, analitikler ve yeni nesil uygulamalar gibi önemli başlıklar da ele alındı.

HAVELSAN Siber Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Yücel Bağrıaçık, SAP Forum’da “Kamuda SAP ile Süreç Dönüşümü Deneyimleri” isimli panelin moderatörlüğünü üstlendi. Panelde, kamu sektöründe HAVELSAN - SAP iş ortaklığıyla gerçekleştirilmiş büyük kurumsal dönüşüm projeleri ile ilgili deneyim paylaşımları gerçekleştirildi.

Sayın Bağrıaçık ayrıca, “Kurumlar için Kurumsal Kaynak Yönetimi” başlıklı sunumunda hem dünya örneklerini izleyicilerine anlattı ve hem de HAVELSAN çözümleri ile ilgili detaylı bilgi verdi.

Forumda, iş dünyasındaki liderlerin %90’ının dijital dönüşümü gerçekleştirmeyi hedeflediği, %25’inin bu konuyla ilgili bir planı olduğu, ancak yalnızca %15’inin bu dönüşüme kaynak ayırdığı belirtildi. Dijital ekonomi çağında geleceğini yeniden şekillendirmek isteyen kurumların etkin ve yenilikçi teknolojilerle bu dönüşümü gerçekleştirmek için adım atacağının altı çizildi.

Kayıt: 14.3.2016
Güncelleme:5.9.2016